SHITET Apartament 2+1+1 te Sheshi Wilson

 • €230,400
Rr. "Abdyl Frasheri", Sheshi Wilson, Zona Ish-Bllokut.
Për Blerje
Rr. "Abdyl Frasheri", Sheshi Wilson, Zona Ish-Bllokut.
 • €230,400

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-18725
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 144

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1+1 te Sheshi Wilson, zona Ish Bllokut me nje siperfaqje banimi 144 m2.

Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome lavanderie, 1 tualet, kuzhine, korridor, sallon dhe nje mini ballkon te mbuluar. Objekti eshte mobiluar, i pajisur me elektroshtepiaket e nevojshme dhe pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te mire administruar, me nje pamje nga rruga kryesore. Aksesi ne prone realizohet nga kafazi i shkalleve ose ashensor.

Zona ne te cilen ndodhet prona eshte nje zone shume e aksesueshme si per zhvillime biznesi ashtu dhe per nje jetese te lehte dhe teper komode. Perreth ndodhen biznese te ndryshme, supermarkete, institucione arsimore e shendetesore, palestra, bar-restorante etj.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Mos hezitoni te na kontaktoni per me shume informacione.

 • Adresa Rr. "Abdyl Frasheri"
 • Qyteti Tirana
 • Zona Sheshi Wilson
 • Shteti Shqiperi

Detajet

Updated on January 12, 2023 at 10:14 am
 • ID e prones: SSSS-18725
 • Çmimi: €230,400
 • Sipërfaqja e pronës: 144 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje

Planet e dyshemesë

image

Description:

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema