SUPER APARTAMENT 2+1+VERANDE NE SHITJE NE YZBERISHT! SUPER VENDNDODHJE

 • €110,000
Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • €110,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20265
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 166.9

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1+ Verande ne Yzberisht, buze rruges kryesore me nje siperfaqje totale prej 166.9m2.

Ambienti i brendshem eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi, kuzhine & ambient ndenje, 1 tualet, korridor, 2 ballkone, verande. Siperfaqja e madhe e verandes prej 66m2 dhe pamja fantastike e saj, te jep mundesine e investimit dhe planifikimit per shfrytezim ne nje menyre moderne dhe bashkekohore. Apartamenti eshte i pamobiluar, per ti lene hapesire klienteve ta arredojne sipas deshires.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 (te fundit) te nje pallati te ri me ashensor. Tarraca eshte e investuar me termo-izolim.

Zona perreth eshte nje zone shume aksesueshme dhe e favorshme, me plot sherbime perreth, qe e bejne jetesen tuaj sa me komode dhe te thjeshte.

I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Na kontaktoni ne +355 69 555 7770 per me shume informacione ose per nje vizite ne prone.

 • Adresa Rruga Besim Alla, Yzberisht, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Zona Yzberisht
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on April 20, 2023 at 2:03 pm
 • ID e prones: SSSS-20265
 • Çmimi: €110,000
 • Sipërfaqja e pronës: 166.9 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema