SHITET APARTAMENT 2+1 I SAPO-INVESTUAR TE MOZAIKU I TIRANES

 • €98,000
Tirana Mosaic, Rruga Sandër Prosi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Tirana Mosaic, Rruga Sandër Prosi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • €98,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20711
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 72

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 me nje siperfaqje neto prej 72m2, prane Mozaikut te Tiranes, te 21 Dhjetori.

Organizimi: 2 dhoma gjumi, kuzhine & ambient ndenje, 1 tualet, korridor dhe ballkon i mbyllur. Apartamenti eshte i sapo-rikontruktuar, i pajisur me parket dhe tualet eshte i ri.

Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati ekzistues. Tarraca eshte e gjitha e investuar dhe e bere me termo-izolim.

Zona perreth prones eshte nje zone shume e aksesueshme e 21 Dhjetorit, prane Mozaikut te Tiranes, e cila perfshin nje larmishmeri biznesesh dhe sherbimesh. Vetem 8-10 minuta larg qendres se Tiranes.

I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Orientim Lindje-Perendim

Mundesi shume e mire investimi per qira-dhenie ditore ose mujore duke qene se vendndodhja e apartamentit eshte shume e favorshme.

Na kontaktoni per nje vizite ne prone ne +355 69 555 7770.

 • Adresa Mozaiku i Tiranes, 21 Dhjetori, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona 21 Dhjetori
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on June 30, 2023 at 11:54 pm
 • ID e prones: SSSS-20711
 • Çmimi: €98,000
 • Sipërfaqja e pronës: 72 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla