SHITET APARTAMENT 2+1 I SAPO-INVESTUAR TE STACIONI I TRENIT

 • €115,000
Rruga Memo Meto, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Rruga Memo Meto, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • €115,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20678
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 80

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1+Ballkon i sapo-investuar te Stacioni i Trenit, me siperfaqje neto 80m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.

Organizimi i brendshem: 2 dhoma gjumi, ambient ndenje & kuzhine, 1 tualet, ballkon, korridor.

Apartamenti eshte i rikonstruktuar, i shtruar me parket dhe tualet i ri. Eshte i pamobiluar per ti lene hapesire klienteve ta arredojne sipas deshires.

Apartamenti ndodhet nje zone shume te aksesueshme, e cila te ofron nje larmishmeri sherbimesh perreth si: spitale, klinika shendetesore, markete & supermarkete, shkolla, kopshte dhe biznese te ndryshme qe e bejne jetesen tuaj teper te lehte dhe komode.

I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Orientim Veri-Perendim

Na kontaktoni per me shume informacione ose nje vizite ne prone!

 • Adresa Rruga Memo Meto, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Stacioni i Trenit
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on June 25, 2023 at 9:34 pm
 • ID e prones: SSSS-20678
 • Çmimi: €115,000
 • Sipërfaqja e pronës: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema