SHITET APARTAMENT 2+1 TE SELVIA! VENDNDODHJE STRATEGJIKE

 • €145,000
Rruga Haxhi Sina, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Rruga Haxhi Sina, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • €145,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20690
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 85
 • 2018
 • Viti i Ndërtimit

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1+Ballkon ne Rrugen Haxhi Sina, ne zonen e Selvise me nje siperfaqe totale prej 85m2 dhe siperfaqe neto 71.43m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri, te mire-administruar dhe me ashensor.

Organizimi i brendshem: 2 dhoma gjumi, ambient ndenje & kuzhine, 1 tualet, korridor, ballkon.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, kryesisht me mobilje druri, i shtruar me parket ne dhomat e gjumit dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Apartamenti ndodhet nje zone shume te aksesueshme dhe te favorshme, shume prane Qendres se Tiranes e cila te ofron nje larmishmeri sherbimesh perreth dhe e ben jetesen tuaj teper te lehte dhe komode.

Orientim Jug-Lindje

I pajisur me DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR!

Na kontaktoni per me shume informacione!

 • Adresa Rruga Haxhi Sina, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Selvia
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on June 25, 2023 at 9:59 pm
 • ID e prones: SSSS-20690
 • Çmimi: €145,000
 • Sipërfaqja e pronës: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 1
 • Viti i Ndërtimit: 2018
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema