APARTAMENT 1+1 I SAPO INVESTUAR NE RRUGEN BARDHYL

 • €75,000
Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • €75,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20369
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 57.5

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 ne Brryl, ne Rrugen Bardhyl, buze rruges kryesore me siperfaqe 57.5 m2.

Organizimi i brendshem: 1 dhome gjumi,  kuzhine & ambient ndenje, 1 tualet, 1 ballkon dhe korridor.

Totalisht INVESTIM I RI, i mobiluar me nje interior te thjeshte dhe modern, i pajisura me elektroshtepiaket e nevojshme dhe i shtruar me parket cilesor.

Apartamenti ndodhet ne rruge kryesore, ne nje zone shume te aksesueshme, cila te ofron nje larmishmeri sherbimesh perreth si: markete, supermarkete, institucione arsimore, qendra shendetesore, furre buke, bar-restorante etj qe e bejne jetesen tuaj teper te lehte dhe komode.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues & tarraca eshte e sapo izoluar

!! MUNDESI SHUME E MIRE INVESTIMI PER QIRA DITORE/ MUJORE sepse eshte buze rruges kryesore!!

I pajisur me DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR!

Na kontaktoni per me shume informacione!

 • Adresa Rruga Bardhyl, Brryli, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Brryl
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 29, 2023 at 10:17 am
 • ID e prones: SSSS-20369
 • Çmimi: €75,000
 • Sipërfaqja e pronës: 57.5 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla