APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TE MATERNITETI I RI! BUZE RRUGES KRYESORE

 • €63,000
Materniteti i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Për Blerje
Materniteti i Ri, Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • €63,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20112
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 51.1

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 te Materniteti i Ri, me nje siperfaqje neto 51.1m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues dhe eshte i rikonstruktuar se fundmi.

Organizimi i brendshem: 1 dhome gjumi,  kuzhine, 1 ballkon, 1 tualet dhe korridor.

Apartamenti ndodhet nje buze rruges kryesore, ne nje zone shume te aksesueshme qe po zhvillohet cdo dite e me shume, e cila te ofron nje larmishmeri sherbimesh perreth e dhe e ben jetesen tuaj teper te lehte dhe komode.

Pjeserisht i Mobiluar

!! MUNDESI SHUME E MIRE INVESTIMI PER AKTIVITET BIZNESI / QIRA DITORE/ MUJORE sepse eshte buze rruges kryesore!!

I pajisur me DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR!

Na kontaktoni per me shume informacione!

 • Adresa Materniteti i Ri, Ali Demi, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Materniteti i Ri
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 15, 2023 at 2:56 pm
 • ID e prones: SSSS-20112
 • Çmimi: €63,000
 • Sipërfaqja e pronës: 51.1 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla