APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TE RRUGA E KAVAJES!

 • €125,000
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • €125,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19844
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 69.6

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 te Rruga e Kavajes, me nje siperfaqje totale 69.6m2 dhe siperfaqje banimi 60m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mire-administruar dhe me ashensor

Organizimi i brendshem: 1 dhome gjumi, ambient ndenje & kuzhine, 1 ballkon, 1 tualet.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me nje interior te thjeshte dhe modern, gjithashtu i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Apartamenti ndodhet nje zone shume te aksesueshme, shume prane Qendres se Tiranes e cila te ofron nje larmishmeri sherbimesh perreth e dhe e ben jetesen tuaj teper te lehte dhe komode.

!! MUNDESI INVESTIMI PER QIRA DITORE/MUJORE !!

I pajisur me DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR!

Na kontaktoni per me shume informacione!

 • Adresa Rruga e Kavajës, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Rruga e Kavajes
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 15, 2023 at 2:57 pm
 • ID e prones: SSSS-19844
 • Çmimi: €125,000
 • Sipërfaqja e pronës: 69.6 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla