APARTAMENT 2+1 ME QIRA TE STACIONI I TRENIT

 • €650/Muaj
Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
E Preferuar Për Qira Premium
Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • €650/Muaj

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20237
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 92

Përshkrimi

Jepet me qira Super Apartament 2+1 te Stacioni i Trenit, me nje siperfaqje prej 92m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati shume mire te administruar, te ri dhe me ashensor.

Organizohet ne 2 dhoma gjumi, kuzhine, ambient ndenje, 1 tualet, korridor, ballkon.

Apartamenti eshte totalisht i investuar, i mobiluar me nje interior te thjeshte & teper modern, i shtruar me parket ne te gjithe siperfaqjen e saj. Gjithastu, cdo dhome disponon nga nje kondicioner.

Zona perreth prones, eshte nje zone shume e mire, teper e aksesueshme, me nje larmishmeri sherbimesh si: markete, palester, furre buke, wellness center, dyqane nga me te ndryshmet etj, qe e bejne jetesen tuaj teper komode.

Internet i perfshire ne cmim.

Orientim Jug-Lindje

Dokumentacion i Rregullt Hipotekor.

Mos hezitoni te na kontaktoni!!

 • Adresa Rruga Asim Vokshi, Stacioni i Trenit, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Zona Stacioni i Trenit
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 17, 2023 at 4:23 pm
 • ID e prones: SSSS-20237
 • Çmimi: €650/Muaj
 • Sipërfaqja e pronës: 92 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Qira, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla