APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE MYSLYM SHYR! NE RRUGE KRYESORE

 • €108,000
Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Për Blerje
Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • €108,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20095
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 99.5

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 te Rruga e Myslym Shyrit, buze rruges kryesore, me nje siperfaqje neto 99.5m2.

Organizimi i brendshem: 2 dhoma gjumi, ambient ndenje & kuzhine, 1 ballkon, 1 tualet, korridor.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me nje interior te thjeshte dhe eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Apartamenti ndodhet nje zone shume te aksesueshme, shume prane Qendres se Tiranes e cila te ofron nje larmishmeri sherbimesh perreth dhe e ben jetesen tuaj teper te lehte dhe komode.

Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar nga brenda dhe jashte, tarraca eshte e investuar me dy shtresa katrama dhe dy shtresa lluster, gjithashtu muret anesore nga jashte jane te izoluara.

!! MUNDESI INVESTIMI PER QIRA DITORE/MUJORE !!

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati ekzistues.

Cmim i diskutueshem

I pajisur me DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR!

Na kontaktoni per me shume informacione!

 • Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Myslym Shyri
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 29, 2023 at 10:18 am
 • ID e prones: SSSS-20095
 • Çmimi: €108,000
 • Sipërfaqja e pronës: 99.5 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla