APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE CASA ITALIA, BUZE RRUGES KRYESORE

 • €110,000
Casa Italia, SH1, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Casa Italia, SH1, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • €110,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20031
 • Apartamente, Premium
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 115.47

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1+3 te Casa Italia, buze rruges kryesore me nje siperfaqje totale prej 115.47m2 dhe siperfaqje neto 103.1m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.

Ambienti i brendshem eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi, kuzhine & ambient ndenje, 1 tualet, korridor dhe 3 ballkone. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, i shtruar me parket dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Zona perreth eshte nje zone shume lehtesisht e aksesueshme dhe e favorshme, me plot sherbime perreth, qe e bejne jetesen tuaj sa me komode dhe te thjeshte.

I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

CMIM I DISKUTUESHEM

Na kontaktoni ne +355 69 555 7770 per me shume informacione ose per nje vizite ne prone.

 • Adresa Mbikalimi i Kamzes, Casa Italia, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Casa Italia
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 15, 2023 at 2:56 pm
 • ID e prones: SSSS-20031
 • Çmimi: €110,000
 • Sipërfaqja e pronës: 115.47 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente, Premium
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Planet e dyshemesë

image

Description:

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla