APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE ASTIR

 • €75,000
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Për Blerje
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • €75,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20133
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 63.1

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 ne Astir, ne Rrugen Loni Ligori, me siperfaqje neto 63.1 m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mire-administruar dhe me ashensor.

Organizimi i brendshem: 2 dhoma gjumi, ambient ndenje & kuzhine, 1 ballkon, 1 tualet dhe korridor. Apartamenti eshte i pamobiluar per ti lene hapesire klienteve qe ta arredojne sipas deshires.

Apartamenti ndodhet nje zone te aksesueshme qe po zhvillohet cdo dite e me shume, e cila ju ofron nje larmishmeri sherbimesh perreth dhe e ben jetesen tuaj teper te lehte dhe komode.

Orientimi- Jug

I pajisur me DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR!

Na kontaktoni per me shume informacione!

 • Adresa Rruga Loni Ligori, Astir
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Astir
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 29, 2023 at 10:18 am
 • ID e prones: SSSS-20133
 • Çmimi: €75,000
 • Sipërfaqja e pronës: 63.1 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla