APARTAMENT 2+1+1 ME QERA NE QENDER

 • €600/Muaj
Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Për Qira
Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • €600/Muaj

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19201
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 130

Përshkrimi

Jepet me Qera Apartamenti ne Qender te Tiranes ne rrugen “Qemal Stafa” me nje siperfaqje totale 130m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mire-administruar dhe aksesohet nga kafazi i shkalleve dhe ashensor.

Ambienti i brendshem eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhine dhe ambient ndenje, 2 tualete, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.

Apartamenti ndodhet ne Qendren e Tiranes, me nje pamje te ballkonit nga “Kulla e Sahatit”, nje zone teper e aksesueshme e cila te ofron shume sherbime perreth dhe e ben jetesen tuaj me komode.

Na kontaktoni ne +355 69 555 7770 per me shume informacione ose per nje vizite ne prone.

 • Adresa Rruga "Qemal Stafa"
 • Qyteti Tirana
 • Zona Qender

Detajet

Updated on January 12, 2023 at 10:17 am
 • ID e prones: SSSS-19201
 • Çmimi: €600/Muaj
 • Sipërfaqja e pronës: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Qira

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema