APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA NE QENDER TE BLLOKUT

 • €1,100/Muaj
Rruga Ismail Qemali, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
E Preferuar Për Qira Premium
Rruga Ismail Qemali, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • €1,100/Muaj

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19779
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 123

Përshkrimi

Jepet me qira Super Apartament NE QENDER TE BLLOKUT me nje siperfaqje prej 123m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati shume mire te administruar dhe te ri. Mund te aksesohet nepermjet 2 ashensoreve.

Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete, kuzhine & ambient ndenje, ballkon i cili aksesohet nga ambienti i ndenjes dhe nga dhoma e gjumit. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me nje interior te thjeshte dhe teper modern.

Zona perreth prones, eshte nje zone shume e mire, teper e aksesueshme, me nje larmishmeri sherbimesh si: markete, palester, furre buke, wellness center, dyqane nga me te ndryshmet etj, qe e bejne jetesen tuaj teper komode.

Dokumentacion i Rregullt Hipotekor.

Mos hezitoni te na kontaktoni!!

 • Adresa Rruga Ismail Qemali, Bllok, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Bllok
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on February 1, 2023 at 12:35 pm
 • ID e prones: SSSS-19779
 • Çmimi: €1,100/Muaj
 • Sipërfaqja e pronës: 123 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Qira, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema