APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE TE INXHINIERIA E NDERTIMIT

 • €145,000
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • €145,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20014
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 112

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1+2 te Inxhinieria e Ndertimit, te 21 Dhjetori, me nje siperfaqje neto prej 112m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mire-administruar.

Ambienti i brendshem eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi, kuzhine & ambient ndenje, 2 tualete, korridor te bollshem dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar, por eshte i pabanuar prej vitesh.

Zona perreth eshte nje zone shume e aksesueshme dhe e favorshme, me plot sherbime perreth, biznese, shkolla, universitete etj qe e bejne jetesen tuaj sa me komode dhe te thjeshte, afer qendres se Tiranes.

! MUNDESI NDARJE NE 2 APARTAMENTE !

MUNDESI INVESTIMI PER ARBNB OSE ZHVILLIM BIZNESI

I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Na kontaktoni ne +355 69 555 7770 per me shume informacione ose per nje vizite ne prone.

 • Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona 21 Dhjetori
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 15, 2023 at 2:56 pm
 • ID e prones: SSSS-20014
 • Çmimi: €145,000
 • Sipërfaqja e pronës: 112 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Planet e dyshemesë

image

Description:

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla