APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE TE MATERNITETI I RI

 • €145,000
Rruga Anastas Kullurioti, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium Pronë e Re
Rruga Anastas Kullurioti, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • €145,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19873
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 87.07
 • 2020
 • Viti i Ndërtimit

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1+2 te Materniteti i Ri, me nje siperfaqje totale prej 102 m2 dhe siperfaqje banimi 87.07m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri dhe te mire-administruar. Disponon ashensor.

Ambienti i brendshem eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi, ambient ndenje, kuzhine, 2 ballkone, 1 tualet, korridor.

Apartamenti eshte nje investim i ri me punime gipsi, i shtruar me parket shume cilesor te grades C5. Ambienti ju ofron nje qetesi absolute per arsye se ka te instaluar dritare PVC material gjerman dhe triple xham. Grilat jane te inkorporuara me motor te cilat ofrojne nje komoditet gjate gjithe sherbimit te tyre.

Apartamenti eshte i arreduar sipas nje interiori te thjeshte dhe shume modern, i pajisur me elektroshtepiake te reja dhe permban mobilje MDF, nje kombinim i drurit me fibra.

Apartamenti ndodhet nje zone shume te aksesueshme, e cila te ofron nje larmishmeri sherbimesh perreth si: spitale, klinika shendetesore, markete & supermarkete, shkolla, kopshte dhe biznese te ndryshme qe e bejne jetesen tuaj teper te lehte dhe komode.

I pajisur me DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR!

SHITET I MOBILUAR!

Parkim i siguruar kundrejt pageses mujore!

Na kontaktoni per me shume informacione ose nje vizite ne prone!

 • Adresa Rruga Anastas Kullurioti, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Materniteti i Ri
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 15, 2023 at 2:57 pm
 • ID e prones: SSSS-19873
 • Çmimi: €145,000
 • Sipërfaqja e pronës: 87.07 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Viti i Ndërtimit: 2020
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium, Pronë e Re

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla