APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE TE RESTORANT FRESKU

 • €145,000
Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • €145,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19952
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 117.36
 • 2010
 • Viti i Ndërtimit

Përshkrimi

Shitet Apartament Modern 2+1+2 te Restorant Fresku, me nje siperfaqje banimi 108.5m2 dhe siperfaqje totale 117.36m2.

Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati te mire-administruar dhe me ashensor. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, kuzhine, ambient ndenje, 2 tualete, ballkon dhe korridor.

Apartamenti eshte nje investim i ri me punime gipsi, muret jane te veshura me lesh guri, dhe dyshemeja eshte e shtruar me parket shume cilesor. Ambienti i brendshem eshte i arreduar me nje studio arkitekturore, me nje interior dhe ndricim teper modern, i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket te reja dhe te nevojshme.

Zona perreth prones, eshte nje zone shume e qete dhe familjare, me plot sherbime perreth si: markete, supermarkete, furra buke, restorante, kopshte, cerdhe, qendra shendetsore etj, te cilat e bejne jetesen tuaj teper komode dhe argetuese.

Parkim i Siguruar.

DOKUMENTACION I RREGULLT HIPOTEKOR

CMIM I NEGOCIUESHEM

Na kontaktoni ne +355 69 555 7770 per me shume informacione ose nje vizite ne prone.

 

 • Adresa Rruga Sotir Caci, Fresku, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Fresku
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on March 13, 2023 at 3:37 pm
 • ID e prones: SSSS-19952
 • Çmimi: €145,000
 • Sipërfaqja e pronës: 117.36 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 2
 • Viti i Ndërtimit: 2010
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Planet e dyshemesë

image

Description:

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema