ULJE CMIMI!! APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE PRANE BAR ARTISTI, NE ASTIR

 • €108,000
Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • €108,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20491
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 108.5

Përshkrimi

!!! ULJE CMIMI !!!

Shitet Apartament 2+1+2 prane Bar Artistit, ne Astir, ne Rrugen Mikel Maruli, me siperfaqje totale 108.5m2 dhe siperfaqe neto 89.7m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mire-administruar dhe me ashensor.

Organizimi i brendshem: 2 dhoma gjumi, ambient ndenje & kuzhine, ballkon, 2 tualete dhe korridor. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Apartamenti ndodhet nje zone te aksesueshme qe po zhvillohet cdo dite e me shume, e cila ju ofron nje larmishmeri sherbimesh perreth dhe e ben jetesen tuaj teper te lehte dhe komode.

BUZE RRUGES KRYESORE

Orientimi- Lindje

CMIM I PADISKUTUESHEM

I pajisur me DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR

Nxitoni te na kontaktoni per me shume informacione!

 • Adresa Rruga Mikel Maruli, Astir
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Astir
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 23, 2023 at 4:54 pm
 • ID e prones: SSSS-20491
 • Çmimi: €108,000
 • Sipërfaqja e pronës: 108.5 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 2
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla