APARTAMENT 2+1+2+VERANDE NE SHITJE TE JORDAN MISJA

 • €117,000
Rruga Jordan Misja, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Rruga Jordan Misja, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • €117,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20216
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 154.39

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1+2+Verande ne Rrugen Jordan Misja, me nje siperfaqje bruto 65.56m2 dhe siperfaqje verande 88.83m2.

Organizimi i brendshem: 1 dhome gjumi, 2 dhoma ndenje (1 prej te cilave mund te kthehet ne dhome gjumi), kuzhine, 2 tualete, korridor, verande.
Ne verande eshte ndertuar nje shtese e vogel e cila perdoret aktualisht si ambient ndenje, por siperfaqja e madhe e saj te jep mundesine e investimit dhe planifikimit per shfrytezim ne nje menyre me moderne dhe bashkekohore.

Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte totalisht i mobiluar me nje interior te thjeshte dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Apartamenti ndodhet nje zone shume te aksesueshme, shume prane Qendres se Tiranes e cila te ofron nje larmishmeri sherbimesh perreth dhe e ben jetesen tuaj teper te lehte dhe komode.

Orientim Lindje-Perendim

I pajisur me DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR!

Na kontaktoni per me shume informacione!

 • Adresa Rruga Jordan Misja, Ish Stacioni i Trenit, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA
 • Zona Jordan Misja
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 29, 2023 at 10:17 am
 • ID e prones: SSSS-20216
 • Çmimi: €117,000
 • Sipërfaqja e pronës: 154.39 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 2
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla