APARTAMENT 3+1 NE SHITJE TE KINOSTUDIO

 • €90,000
Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • €90,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19746
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 95

Përshkrimi

Shitet Apartament 3+1 me nje siperfaqje prej 95m2, ne zonen e Kinostudios, ne rrugen “Kongresi i Manastirit”.

Apartamenti ne katin 0 te nje pallati ekzistues. Organizohet ne 3 dhome gjumi, kuzhine & ambient ndenje, korridor dhe tualet. Apartamenti eshte i mobiluar ne pjesen me te madhe te saj, por 2 dhoma jane lene te pamobiluara per ti lene hapesire klienteve ta arredojne sipas deshires. Eshte i pajisur me te gjitha elekroshtepiaket e nevojshme dhe kuzhina eshte e re.

Zona perreth prones eshte nje zone shume e aksesueshme,  e cila perfshin nje larmishmeri biznesesh dhe sherbimesh si qendra shendetsore, spitale, shkolla, universitete, markete etj. Vetem 10-12 minuta larg qendres se Tiranes.

MUNDESI SHUME E MIRE INVESTIMI PER QIRA MUJORE PER STUDENTET (pasi ka universitetet afer).

I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Na kontaktoni ne +355 69 555 7770 per me shume informacione

 

 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Kinostudio
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on April 18, 2023 at 10:42 am
 • ID e prones: SSSS-19746
 • Çmimi: €90,000
 • Sipërfaqja e pronës: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema