APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE NE PORCELAN

 • €110,000
Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • €110,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19893
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 107.30

Përshkrimi

Shitet Apartament 3+1+2 me nje siperfaqje totale prej 115.4m2 dhe siperfaqje banimi prej 107.30m2 ne rrugen “Kongresi i Manastirit”, prane UET.

Apartamenti ne katin 6 te nje pallati ekzistues dhe eshte i veshur me sistem kapot.

Organizohet ne 3 dhoma gjumi, kuzhine & ambient ndenje, korridor, tualet, 2 ballkone. Apartamenti eshte i totalisht i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Zona perreth prones eshte nje zone shume e aksesueshme,  e cila perfshin nje larmishmeri biznesesh dhe sherbimesh si qendra shendetsore, spitale, shkolla, universitete, markete etj. Vetem 10-12 minuta larg qendres se Tiranes.

MUNDESI SHUME E MIRE INVESTIMI PER QIRA MUJORE PER STUDENTET (pasi ka universitetet afer).

JEPET ME QIRA 450EURO/MUAJ

I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Na kontaktoni ne +355 69 555 7770 per me shume informacione

 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelan
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Porcelan
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 15, 2023 at 2:57 pm
 • ID e prones: SSSS-19893
 • Çmimi: €110,000
 • Sipërfaqja e pronës: 107.30 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla