APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE TE MATERNITETI I RI

 • €150,000
Sheshi Rekreativ tek Sitki Çiço, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Sheshi Rekreativ tek Sitki Çiço, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • €150,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19971
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 140

Përshkrimi

Shitet Apartament 3+1+2 te Materniteti i Ri, me nje siperfaqje neto prej 140m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mire-administruar. Disponon ashensor.

Ambienti i brendshem eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi, 1 dhome pritje (qe mund te perdoret si dhome gjumi), ambient ndenje & kuzhine, ballkon, 2 tualete, korridor.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar por prej shume vitesh eshte i pabanuar.

Apartamenti ndodhet nje zone shume te aksesueshme, e cila te ofron nje larmishmeri sherbimesh perreth si: spitale, klinika shendetesore, markete & supermarkete, shkolla, kopshte dhe biznese te ndryshme qe e bejne jetesen tuaj teper te lehte dhe komode.

I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

SHITET I MOBILUAR!

Parkim ne zone

Na kontaktoni per me shume informacione ose nje vizite ne prone!

 • Adresa Rruga Sitki Çiço, Materniteti i Ri, Ali Demi
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Materniteti i Ri
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 15, 2023 at 10:11 am
 • ID e prones: SSSS-19971
 • Çmimi: €150,000
 • Sipërfaqja e pronës: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 2
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Planet e dyshemesë

image

Description:

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema