Apartament 3+2 Me Qera te Selvia

 • €400/Muaj
Rruga Thanas Ziko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Për Qira Sold
Rruga Thanas Ziko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €400/Muaj

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-18651
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 125
 • 2000
 • Viti i Ndërtimit

Përshkrimi

Jepet Apartament 3+2 me Qera me siperfaqje 125m2 te Selvia ne rrugen “4 Deshmoret”.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese te re 5 kateshe dhe eshte i organizuar ne: 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 dhome ndjenje, 2 tualete, korridor dhe 1 ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone teper e aksesueshme e cila te mundeson nje shumellojshmeri sherbimesh si: institucione arsimore,  institucione shendetesore, markete, dyqane, bar, palestra dhe biznese te ndryshme qe e bejne jetesen tuaj me te lehte dhe komode.

Kerkohen te interesuar afatgjate. Na kontaktoni per me shume informacione!

 

 

 • Adresa Rruga "Thanas Ziko"
 • Qyteti Tirane
 • Qarku Tirana County
 • Posta/Kodi Postar 1001-1028
 • Zona Selvia
 • Shteti Albania

Detajet

Updated on January 12, 2023 at 10:15 am
 • ID e prones: SSSS-18651
 • Çmimi: €400/Muaj
 • Sipërfaqja e pronës: 125 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 5
 • Tualete: 2
 • Viti i Ndërtimit: 2000
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Qira

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet
Klaivi Meçaj
 • Klaivi Meçaj

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klaivi Meçaj
 • Klaivi Meçaj