Apartament 3+2+2 Me Qera ne Bllok

 • €2,200/Muaj
Rruga Ibrahim Rugova, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Për Qira Premium Pronë e Re
Rruga Ibrahim Rugova, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €2,200/Muaj

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-18699
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 128.6
 • 2017
 • Viti i Ndërtimit

Përshkrimi

Jepet me qera Apartament 3+2+2 me nje siperfaqje totale 128.6m2 ne qender te Bllokut, ne rrugen Ibrahim Rugova.

Apartamenti eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi, dhome garderobe, 2 tualete, kuzhine dhe dhome ndenje, dhome lavanderi dhe 2 ballkone. I gjithe apartamenti eshte i arreduar nga studio arkitekturore sipas standarteve moderne dhe eshte i pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Prona ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri dhe te mire administruar, me nje pamje relaksuese nga qendra e qytetit.

Zona perreth objektit eshte nje zone e sigurte, shume e aksesueshme dhe nje qender biznesi e cila te ofron nje shumellojshmeri sherbimesh perreth dhe e ben jetesen tuaj komode dhe teper te kendshme.

Apartamenti eshte nje investim i ri dhe i pabanuar me pare.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Mos hezitoni te na kontaktoni!

 • Adresa Rruga "Ibrahim Rugova"
 • Qyteti Tirane
 • Zona Bllok
 • Shteti Shqiperi

Detajet

Updated on January 12, 2023 at 10:14 am
 • ID e prones: SSSS-18699
 • Çmimi: €2,200/Muaj
 • Sipërfaqja e pronës: 128.6 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 2
 • Viti i Ndërtimit: 2017
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Qira, Premium, Pronë e Re

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet
Klaivi Meçaj
 • Klaivi Meçaj

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klaivi Meçaj
 • Klaivi Meçaj