APARTAMENT 4+1+2 NE SHITJE TE PAZARI I RI

 • €295,000
Avni Rustemi Square, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Avni Rustemi Square, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • €295,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19759
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 187.44
 • 2010
 • Viti i Ndërtimit

Përshkrimi

Shitet Apartament i ri me nje siperfaqje prej 187.44 m2, prane Sheshit “Avni Rustemi” te Pazari i Ri, ne nje pallat te mire administruar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe aksesohet nga kafazi i shkalleve ose ashensor.

Ambienti i brendshem organizohet nga 3 dhoma gjumi, kuzhine, ambient ndenje, 2 tualete, 2 ballkone dhe korridor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, te brand-eve me te mira.

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone shume e favorshme, e aksesueshme dhe shume familjare e cila perfshin sherbime dhe biznese nga me te ndryshmet si: institucione arsimore dhe shendetsore, markete, supermarkete, bar-restorante, parukeri, palestra etj. Vetem 3 minuta larg Pazarit te Ri.

!! MUNDESI SHUME E MIRE INVESTIMI PER NDARJE 2 OSE 3 ARBNB PER SHKAK TE SIPERFAQES SE MADHE DHE VENDNDODHJES STRATEGJIKE!!

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Na kontaktoni ne +355 69 555 7770 per me shume informacione.

 

 • Adresa Sheshi "Avni Rustemi", Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Pazari i Ri
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on January 31, 2023 at 4:09 pm
 • ID e prones: SSSS-19759
 • Çmimi: €295,000
 • Sipërfaqja e pronës: 187.44 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Tualete: 2
 • Viti i Ndërtimit: 2010
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Planet e dyshemesë

image

Description:

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema