APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE TE KOMUNA E PARISIT

 • €165,000
Rruga Robert Shvarc, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1022, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Rruga Robert Shvarc, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1022, Albania
 • €165,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19793
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 103

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1+2 me nje siperfaqje neto prej 103 m2 te Komuna e Parisit, ne nje pallat te mire administruar. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe aksesohet nga kafazi i shkalleve ose ashensor.

Ambienti i brendshem organizohet ne 2 dhoma gjumi, kuzhine & ambient ndenje, 2 tualete, 2 ballkone dhe korridor. Apartamenti shitet i mobiluar dhe eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Ka orientim Jug-Lindje-Perendim.

Zona perreth prones, eshte nje zone shume e mire, teper e aksesueshme, me nje larmishmeri sherbimesh si: markete, palester, furre buke, wellness center, institucione arsimore, dyqane te ndryshme etj, qe e bejne jetesen tuaj teper komode.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Na kontaktoni ne +355 69 555 7770

 • Adresa Rruga Robert Shvarc, Komuna e Parisit
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Komuna e Parisit
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 15, 2023 at 2:57 pm
 • ID e prones: SSSS-19793
 • Çmimi: €165,000
 • Sipërfaqja e pronës: 103 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 2
 • Tualete: 2
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla