APARTAMENT 1+1 / NJESI PER SHITJE TE PAZARI I RI! BUZE RRUGES KRYESORE

 • €105,000
Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Për Blerje
Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • €105,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20083
 • Apartamente, Dyqane, Zyra
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Tualet
 • 59

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 me nje siperfaqje neto prej 59 m2, buze rruges kryesore “Tefta Tashko Koco”, te Pazari i Ri.

Apartamenti ndodhet ne katin perdhe (0) te nje pallati ekzistues te mire-administruar dhe mund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme biznesi ose per apartament. Ambienti i brendshem organizohet ne ambient Open-space, 1 dhome dhe 1 tualet.

Prona ndodhet buze rruges kryesore, ne nje zone shume te aksesueshme dhe teper te favorshme per mundesi investimi dhe zhvillim biznesi.

Dokumentacion i rregullt hipotekor.

Shitet i pamobiluar.

CMIM I DISKUTUESHEM.

Mos hezitoni te na kontaktoni ne +355 69 555 7770.

 • Adresa Rruga Tefta Tashko Koco, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Pazari i Ri
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 15, 2023 at 2:56 pm
 • ID e prones: SSSS-20083
 • Çmimi: €105,000
 • Sipërfaqja e pronës: 59 m²
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente, Dyqane, Zyra
 • Statusi i Pronës: Për Blerje

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla