EKSKLUZIVE! JEPET ME QIRA SUPER AMBIENT BIZNESI TE SHKOLLA EMIN DURAKU, AFER STADIUMIT DINAMO

 • €750/Muaj
Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • €750/Muaj

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20507
 • Ambient Biznesi
 • Lloji i pronës
 • 40

Përshkrimi

Jepet me qira ambient biznesi me nje siperfaqe te brendshme prej 40m2 + siperfaqje te jashtme per shfrytezim, prane Shkolles Emin Duraku, ne rruge kryesore.

Prona eshte e pozicionuar ne katin perdhe.

Ambienti i brendshem eshte Open Space cka i jep mundesine klienteve te investojne dhe ta shfrytezojne sipas kerkeses. Disponon gjithashtu depo dhe hapesira magazinimi pervec siperfaqes se brendshme.

Njesia eshte e pajisur me fasada xhami ne pjesen me te madhe te siperfaqes se saj, e cila eshte nje mundesi shume e mire reklamimi dhe ekspozite e aktivitetit te biznesit, gje e cila favorizohet dhe nga pozicioni i saj buze rruges kryesore.

Mundesi investimi per dyqane veshjesh, farmaci, zyre, berber, parukiere etj.

Zona perreth eshte nje zone shume e aksesueshme, e zhvilluar se fundmi dhe teper e favorshme per zhvillim biznesi apo aktivitete te tjera qe i mungojne zones perreth.

Parkim i Siguruar!

Per me shume informacione apo nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ne +355 69 555 7770.

 • Adresa Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana e Re
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Stadiumi Dinamo
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 17, 2023 at 5:46 pm
 • ID e prones: SSSS-20507
 • Çmimi: €750/Muaj
 • Sipërfaqja e pronës: 40 m²
 • Dhoma: 1
 • Lloji i pronës: Ambient Biznesi
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema