SUPER AMBIENT BIZNESI NE SHITJE AFER AIR ALBANIA STADIUM, SHESHI NENE TEREZA

 • €1,100,000
Air Albania Stadium, 1, Sheshi Italia, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Air Albania Stadium, 1, Sheshi Italia, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • €1,100,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20315
 • Ambient Biznesi, Dyqane
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Tualete
 • 193.6

Përshkrimi

SHITET SUPER AMBIENT BIZNESI te Sheshi “Nene Tereza”, afer Air Albania Stadium me nje siperfaqje totale te brendshme 193.6 m2.

Prona eshte e pozicionuar ne katin perdhe te nje kompleksi shume mire te administruar dhe pervec siperfaqjes se brendshme, disponon gjithashtu siperfaqje te jashtme per shfrytezim (vendosjen e tavolinave & karrigeve).

Ambienti i brendshem eshte i organizuar ne 2 kate open-space (dupleks), 2 ambiente tualetesh, 1 zyre administrative, 1 depo, 1 kuzhine.

Prona eshte e arreduar nga nje studio arkitekturore, me nje interior te thjeshte dhe modern. Ambienti eshte i shtruar me parket ne te gjithe siperfaqen e tij, tavani eshte i varur dhe i pajisur me nje sistem modern ndricimi, sistem survejimi CCTV dhe sistem kondicionimi.

Ambienti ndodhet buze rruges kryesore, ne nje zone shume te aksesueshme dhe teper te favorshme per mundesi investimi dhe zhvillim biznesi, pasi ka afer universitete, zyra administrative, banka dhe nje larmishmeri sherbimesh perreth.

DISPONON DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR

MUNDESI TE NDRYSHME NEGOCIMI

Na kontaktoni ne +355 69 555 7770 per me shume informacione ose per nje vizite ne prone.

 • Adresa Afer Air Albania Stadium, Sheshi Nene Tereza
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Sheshi Nene Tereza
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 2, 2023 at 12:30 pm
 • ID e prones: SSSS-20315
 • Çmimi: €1,100,000
 • Sipërfaqja e pronës: 193.6 m²
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 2
 • Lloji i pronës: Ambient Biznesi, Dyqane
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema