OKAZION! SHITET AMBIENT BIZNESI TE KOPSHTI BOTANIK, BUZE RRUGES KRYESORE

 • €45,000
Rruga Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
E Preferuar Okazion Për Blerje
Rruga Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • €45,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20423
 • Ambient Biznesi, Dyqane, Zyra
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Tualet
 • 41.5

Përshkrimi

Shitet Ambient Biznesi me nje siperfaqje totale 41.5m2 dhe siperfaqje neto prej 36.2m2, buze rruges kryesore “Kodra e Diellit” te Kopshti Botanik.

Apartamenti ndodhet ne katin perdhe (0) te nje pallati shume mire te administruar dhe mund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme biznesi si markete, furre buke, dyqan veshjesh, zyra etj.

Aktualisht shfrytezohet per Garsoniere.

Ambienti i brendshem organizohet ne ambient Open-space,  1 tualet dhe hapesire e jashtme per shfrytezim.

Prona ndodhet buze rruges kryesore, ne nje zone shume te aksesueshme dhe teper te favorshme per mundesi investimi dhe zhvillim biznesi.

Dokumentacion i rregullt hipotekor.

SHITET BOSH.

Mos hezitoni te na kontaktoni ne +355 69 555 7770.

 • Adresa Rruga Kodra e Diellit, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Kopshti Botanik
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 23, 2023 at 4:58 pm
 • ID e prones: SSSS-20423
 • Çmimi: €45,000
 • Sipërfaqja e pronës: 41.5 m²
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Ambient Biznesi, Dyqane, Zyra
 • Statusi i Pronës: Okazion, Për Blerje

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare