JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI/MAGAZINE TE STACIONI I TRENIT, VENDNDODHJE STRATEGJIKE

 • €1,000/Muaj
Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
E Preferuar Për Qira Premium
Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • €1,000/Muaj

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20590
 • Ambient Biznesi, Dyqane
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Tualete
 • 97

Përshkrimi

Jepet me qira ambient biznesi/magazine te Ish Stacioni i Trenit, ne rrugen “Reshit Petrela”, me nje siperfaqje totale 97 m2 dhe lartesi 5.85m.

Njesia ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe te mire administruar. Mund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme biznesi si: bilardo, magazine, zyre, showroom etj. Organizohet ne nje ambient open-space & 2 tualete.

Prona ndodhet buze rruges kryesore, e pajisur me fasada xhami, e cila eshte nje mundesi shume e mire reklamimi dhe ekspozite e biznesit per njerezit. Zona perreth eshte nje zone shume e aksesueshme dhe teper te favorshme per mundesi investimi dhe zhvillim biznesi.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

VENDNDODHJE STRATEGJIKE!!

10 MINUNTA LARG QENDRES!!

Mos hezitoni te na kontaktoni ne +355 69 555 7770 per nje vizite ne prone ose me shume informacione.

 • Adresa Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Ish Stacioni i Trenit
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on June 16, 2023 at 12:52 pm
 • ID e prones: SSSS-20590
 • Çmimi: €1,000/Muaj
 • Sipërfaqja e pronës: 97 m²
 • Tualete: 2
 • Lloji i pronës: Ambient Biznesi, Dyqane
 • Statusi i Pronës: Për Qira, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla