JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE BLLOK

 • €700/muaj
Rruga Nikolla Tupe, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
E Preferuar Për Qira Premium Pronë e Re
Rruga Nikolla Tupe, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €700/muaj

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-18857
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 110

Përshkrimi

Jepet me qera Super Apartament NE QENDER TE BLLOKUT me nje siperfaqje prej 110m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume mire te administruar.

Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 tualet, kuzhine, ambient ndenje dhe ballkon, i cili aksesohet nga ambienti i ndenjes dhe nga dhoma e gjumit.

Zona perreth apartamentit eshte nje zone shume e mire, familjare dhe shume lehte e aksesueshme e cila ofron nje larmishmeri sherbimesh dhe biznese perreth.

Disponon Ashensor.

Dokumentacion i Rregullt Hipotekor.

Mos hezitoni te na kontaktoni!!!

 • Adresa Rr. "Nikolla Tupe"
 • Qyteti Tirane
 • Zona Bllok
 • Shteti Shqiperi

Detajet

Updated on January 24, 2023 at 4:47 pm
 • ID e prones: SSSS-18857
 • Çmimi: €700/muaj
 • Sipërfaqja e pronës: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Qira, Premium, Pronë e Re

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema