JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI Ne Rr.Elbasanit

 • €1,000/Muaj
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • €1,000/Muaj

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19911
 • Apartamente, Zyra
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Tualete
 • 128.5

Përshkrimi

Jepet me qira super ambient biznesi ne rrugen e Elbasanit me nje siperfaqje prej 128.5 m2.

Prona ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mire-administruar dhe mund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme biznesi ose per apartament. Ambienti i brendshem eshte INVESTIM I RI dhe ndahet ne ambient open-space, 2 dhoma, 2 tualete, korridor, kuzhine, 2 ballkone dhe 1 dhome depo.

E shtruar me parket ne te gjithe siperfaqjen e saj, dyer & kuzhine e re.

SHUME I NDRICUAR!!

Prona ndodhet buze rruges kryesore, ne nje zone shume te aksesueshme dhe teper te favorshme per mundesi investimi dhe zhvillim biznesi. Jepet me qira e pamobiluar per ti dhene mundesi klienteve qe ta shfrytezojne sipas kerkeses.

CMIM I DISKUTUESHEM.

INVESTIM I RI!!

Mos hezitoni te na kontaktoni ne +355 69 555 7770.

 • Adresa Rruga e Elbasanit, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Rruga e Elbasanit
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on April 18, 2023 at 10:43 am
 • ID e prones: SSSS-19911
 • Çmimi: €1,000/Muaj
 • Sipërfaqja e pronës: 128.5 m²
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 2
 • Lloji i pronës: Apartamente, Zyra
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema