JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1+KUZHINE E VECUAR TE KOMUNA E PARISIT

 • €380/Muaj
Bill Clinton Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
E Preferuar Për Qira Premium
Bill Clinton Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • €380/Muaj

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20445
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 80

Përshkrimi

Jepet me qira Apartament 1+1+kuzhine e vecuar te Komuna e Parisit, me nje siperfaqje neto prej 80m2.

Organizohet ne 1 dhome gjumi, kuzhine, ambient ndenje, 1 tualet, korridor, ballkon.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Zona perreth prones, eshte nje zone shume e aksesueshme me nje larmishmeri sherbimesh si: markete, palester, furre buke, wellness center, dyqane nga me te ndryshmet etj, qe e bejne jetesen tuaj teper komode.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues.

Dokumentacion i Rregullt Hipotekor.

Mos hezitoni te na kontaktoni!!

 • Adresa Rruga Bill Klinton, Komuna e Parisit, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Komuna e Parisit
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 29, 2023 at 10:15 am
 • ID e prones: SSSS-20445
 • Çmimi: €380/Muaj
 • Sipërfaqja e pronës: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Qira, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla