JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE STADIUMI DINAMO, NE RRUGE KRYESORE

 • €650/Muaj
Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
E Preferuar Për Qira Premium
Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • €650/Muaj

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20431
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 73.6

Përshkrimi

Jepet me qira Super Apartament 2+1 te Stadiumi Dinamo, me nje siperfaqje neto prej 73.6m2.

Organizohet ne 2 dhoma gjumi, kuzhine & ambient ndenje, 1 tualet, korridor, ballkon, hapesire magazinimi.

Apartamenti eshte i shtruar me parket, i mobiluar me nje interior te thjeshte dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme te brand-eve me te mira. Disponon kondicioner ne cdo dhome.

Zona perreth prones, eshte nje zone shume e aksesueshme dhe elitare me nje larmishmeri sherbimesh si: markete, palester, furre buke, wellness center, dyqane nga me te ndryshmet etj, qe e bejne jetesen tuaj teper komode.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati ekzistues.

Dokumentacion i Rregullt Hipotekor.

Cmim i Negociueshem

Mos hezitoni te na kontaktoni!!

 • Adresa Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Stadiumi Dinamo
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 29, 2023 at 10:16 am
 • ID e prones: SSSS-20431
 • Çmimi: €650/Muaj
 • Sipërfaqja e pronës: 73.6 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Qira, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare