JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2+POST PARKIMI I SAPO-INVESTUAR TE KOPSHTI ZOOLOGJIK!

 • €550/Muaj
Haxhi Brari, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
E Preferuar Për Qira Premium
Haxhi Brari, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • €550/Muaj

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20413
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Tualete

Përshkrimi

Jepet me qira Super Apartament i Sapo-Investuar 2+1+2 me Post Parkimi te Kopshti Zoologjik, me nje siperfaqje prej 115m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati shume mire te administruar dhe me ashensor.

Organizohet ne 2 dhoma gjumi, kuzhine & ambient ndenje, 2 tualete, korridor, 2 ballkone me pamje panoramike.

Apartamenti eshte totalisht i sapo-investuar, i mobiluar me nje interior te thjeshte dhe modern, i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme te brand-eve me te mira.

Zona perreth prones, eshte nje zone shume e aksesueshme dhe elitare me nje larmishmeri sherbimesh si: markete, palester, furre buke, wellness center, dyqane nga me te ndryshmet etj, qe e bejne jetesen tuaj teper komode.

Dokumentacion i Rregullt Hipotekor.

CMIMI: €550/muaj PA POST PARKIMI & €650/muaj ME POST PARKIMI

 

Mos hezitoni te na kontaktoni!!

 • Adresa Rruga Haxhi Brari, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Kopshti Zoologjik
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on June 20, 2023 at 7:27 pm
 • ID e prones: SSSS-20413
 • Çmimi: €550/Muaj
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 2
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Qira, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare