JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 I INVESTUAR TE ISH EKSPOZITA! BUZE RRUGES KRYESORE

 • €800/Muaj
Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
E Preferuar Për Qira Premium
Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • €800/Muaj

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20597
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 130

Përshkrimi

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 prane Ish-Ekspozites, buze rruges kryesore, me nje siperfaqje totale 130m2 dhe siperfaqje neto 122m2.

Apartamenti ndodhet ne katin 13 te nje pallati te mire-administruar i cili aksesohet nga 2 ashensore.

Organizimi i brendshem: 2 dhoma gjumi, ambient ndenje, kuzhine, 2 tualete, korridor, 2 ballkone.

Apartamenti eshte totalisht i investuar, i pajisur me sistem kondicionimi ne cdo dhome, tavan te varur me sistem ndricimi dhe i shtruar me parket cilesor ne te gjithe siperfaqen e tij. Apartamenti eshte i mobiluar me nje interior te thjeshte dhe modern, i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme te brand-eve me te mira.

Apartamenti ndodhet nje zone shume te aksesueshme dhe te favorshme, shume prane Qendres se Tiranes e cila te ofron nje larmishmeri sherbimesh perreth dhe e ben jetesen tuaj teper te lehte dhe komode.

Orientim Jug- Lindje

I pajisur me DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR!

Na kontaktoni per me shume informacione!

 • Adresa Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Ish Ekspozita
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on June 19, 2023 at 11:49 am
 • ID e prones: SSSS-20597
 • Çmimi: €800/Muaj
 • Sipërfaqja e pronës: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 2
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Qira, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla