OKAZON! SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKOLLA E BASHKUAR

 • €45,000
Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Për Blerje
Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • €45,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20186
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 52

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 te Shkolla e Bashkuar, buze rruges kryesore me nje siperfaqje neto 52m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 (kati i fundit) te nje pallati ekzistues.

Organizimi i brendshem: 1 dhome gjumi,  kuzhine, 1 ballkon, 1 tualet dhe korridor. Apartamenti disponon dhe nje siperfaqe te bollshme verande per shfrytezim.

Apartamenti ndodhet nje buze rruges kryesore, ne nje zone shume te aksesueshme, e cila te ofron nje larmishmeri sherbimesh perreth e dhe e ben jetesen tuaj teper te lehte dhe komode.

!! MUNDESI SHUME E MIRE INVESTIMI PER QIRA DITORE ARBNB/ MUJORE sepse eshte buze rruges kryesore!!

I pajisur me DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR!

!!! Nuk pranon kredi !!!

Na kontaktoni per me shume informacione!

 • Adresa Shkolla e Bashkuar, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Shkolla e Bashkuar
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 15, 2023 at 2:55 pm
 • ID e prones: SSSS-20186
 • Çmimi: €45,000
 • Sipërfaqja e pronës: 52 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla