ULJE CMIMI! SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE FANTASTIKE TE LIQENI I THATE!

 • €115,000
Hamdi Sina, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Hamdi Sina, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • €115,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20288
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 64.92

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 te Liqeni i thate, me nje siperfaqje bruto 64.92 m2 dhe siperfaqje neto 59.69 m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri dhe me ashensor

Organizimi i brendshem: 1 dhome gjumi, ambient ndenje & kuzhine, 1 ballkon, 1 tualet.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me nje interior te thjeshte, i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Apartamenti ndodhet nje zone lehtesisht te aksesueshme dhe te qete, e cila te ofron nje larmishmeri sherbimesh perreth e dhe e ben jetesen tuaj teper te lehte dhe komode.

PAMJE FANTASTIKE NGA BALLKONI

Orientim- Lindje

Na kontaktoni per me shume informacione!

 • Adresa Rruga "Hamdi Sina", Liqeni i Thate, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Liqeni i Thate
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on June 22, 2023 at 5:01 pm
 • ID e prones: SSSS-20288
 • Çmimi: €115,000
 • Sipërfaqja e pronës: 64.92 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla