SHITET APARTAMENT 1+1 NE ASTIR, BUZE RRUGES KRYESORE

 • €58,000
Bulevardi Migjeni, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Bulevardi Migjeni, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • €58,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20001
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 39

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 ne Astir, me nje siperfaqje neto 39m2 dhe siperfaqje totale 50m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te mire-administruar dhe me ashensor.

Organizimi i brendshem: 1 dhome gjumi, ambient ndenje & kuzhine, 1 ballkon, 1 tualet dhe korridor. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me  elektroshtepiaket e nevojshme.

Apartamenti ndodhet nje zone shume te aksesueshme qe po zhvillohet cdo dite e me shume, e cila te ofron nje larmishmeri sherbimesh perreth e dhe e ben jetesen tuaj teper te lehte dhe komode.

Orientim Jug-Lindje

Shitet i mobiluar.

Parking i Siguruar

!! MUNDESI INVESTIMI PER QIRA DITORE/MUJORE !!

I pajisur me DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR!

Na kontaktoni per me shume informacione!

 • Adresa Astir, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Astir
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 15, 2023 at 2:56 pm
 • ID e prones: SSSS-20001
 • Çmimi: €58,000
 • Sipërfaqja e pronës: 39 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla