SHITET APARTAMENT 1+1 te OXHAKU

 • €48,000
Rruga Hysen Gjura, Porcelan, Tirane

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19562
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 44.3

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 me nje siperfaqje prej 44.3m2, ne zonen e Oxhakut, ne rrugen Hysen Gjura

Apartamenti eshte nje investim i ri dhe ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues. Organizohet ne 1 dhome gjumi, kuzhine, korridor dhe tualet. Apartamenti eshte i pamobiluar, per ti lene hapesire klienteve ta arredojne sipas deshires.

Zona perreth prones eshte nje zone shume e aksesueshme,  e cila perfshin nje larmishmeri biznesesh dhe sherbimesh. Vetem 10-12 minuta larg qendres se Tiranes.

MUNDESI SHUME E MIRE INVESTIMI PER ArBn ose AKTIVITETE TE TJERA BIZNESI

I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Na kontaktoni per nje vizite ne prone ne +355 69 555 7770.

 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku Tirana County
 • Zona Oxhaku
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on January 12, 2023 at 10:11 am
 • ID e prones: SSSS-19562
 • Çmimi: €48,000
 • Sipërfaqja e pronës: 44.3 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema