SHITET APARTAMENT 1+1 TE PROKURORIA E TIRANES

 • €95,000
Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • €95,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19711
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 75

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 te Prokuroria e Tiranes, ne rrugen “Haxhi Hysen Dalliu”, me nje siperfaqje banimi 75m2.

Apartamenti eshte i pajisur me 1 dhome gjumi, ambient ndenje & kuzhine, 1 ballkon qe shtrihet ne 2 ambiente te shtepise, 1 tualet. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te mire-administruar dhe mund te aksesohet nepermjet 2 ashensoreve.

Apartamenti ndodhet afer Qendres se Tiranes, cka e ben zonen perreth saj nje zone shume te aksesueshme, e cila te ofron sherbime te ndryshme dhe e ben jetesen tuaj teper te lehte dhe komode.

Shitet i mobiluar.

MUNDESI INVESTIMI PER QIRA DITORE/MUJORE PER SHKAK TE POZICIONIT SHUME TE FAVORSHEM!!

I pajisur me DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR!

Na kontaktoni per me shume informacione!

 • Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Prokuroria e Tiranes
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Don Bosko
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on March 27, 2023 at 3:49 pm
 • ID e prones: SSSS-19711
 • Çmimi: €95,000
 • Sipërfaqja e pronës: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema