SHITET APARTAMENT 1+1 TE VILA L, UNAZA E RE

 • €60,000
Vila L, Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Vila L, Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • €60,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20279
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 47

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 ne Astir, ne Rrugen Loni Ligori, prane Viles L, me siperfaqje 47 m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mire-administruar dhe me ashensor.

Organizimi i brendshem: 1 dhome gjumi, ambient ndenje & kuzhine, 1 tualet dhe korridor.

Apartamenti eshte i pjeserisht i mobiluar dhe ndodhet nje zone te aksesueshme qe po zhvillohet cdo dite e me shume, e cila ju ofron nje larmishmeri sherbimesh perreth dhe e ben jetesen tuaj teper te lehte dhe komode.

I pajisur me DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR!

** NUK PRANON KREDI **

Na kontaktoni per me shume informacione!

 • Adresa Rruga "Loni Ligori"
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Zona Astir
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 17, 2023 at 4:22 pm
 • ID e prones: SSSS-20279
 • Çmimi: €60,000
 • Sipërfaqja e pronës: 47 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla