SHITET APARTAMENT 2+1 I INVESTUAR PRANE RRUGES SE KAVAJES

 • €250,000
Rruga Sali Butka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Rruga Sali Butka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • €250,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20572
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 116

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1+Verande ne Rrugen Sali Butka, prane Rruges se Kavajes me nje siperfaqje bruto 116m2 dhe siperfaqje neto 106m2 dhe verande te shfrytezueshme.

Apartamenti ndodhet ne katin 8 dhe te fundit te nje pallati te ri, te mire-administruar dhe me ashensor

Organizimi i brendshem: 2 dhoma gjumi, hapesire garderobe, ambient ndenje & kuzhine, 1 tualet, korridor, ballkon, verande. Veranda eshte e shfrytezueshme dhe siperfaqja e madhe e saj te jep mundesine e investimit dhe planifikimit per perdorim ne nje menyre me moderne dhe bashkekohore.

Apartamenti eshte totalisht i investuar, i termoizoluar me lesh guri, i pajisur me sistem kaldaje, dritare me grila persiane, tavan i varur me sistem ndricimi dhe i shtruar me parket cilesor ne te gjithe siperfaqen e tij. Apartamenti eshte i mobiluar me nje interior te thjeshte dhe modern, i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Apartamenti ndodhet nje zone shume te aksesueshme dhe te favorshme, shume prane Qendres se Tiranes e cila te ofron nje larmishmeri sherbimesh perreth dhe e ben jetesen tuaj teper te lehte dhe komode.

Orientim Lindje

I pajisur me DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR!

Na kontaktoni per me shume informacione!

 • Adresa Rruga Sali Butka, 21 Dhjetori
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona 21 Dhjetori
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on June 5, 2023 at 11:20 am
 • ID e prones: SSSS-20572
 • Çmimi: €250,000
 • Sipërfaqja e pronës: 116 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla