SHITET APARTAMENT 2+1 I SAPO-INVESTUAR TE AMBASADA AMERIKANE

 • €85,000
Embassy of the United States, 14, Rruga Stavro Vinaju, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Embassy of the United States, 14, Rruga Stavro Vinaju, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • €85,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20536
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 70

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 i sapo-investuar mbrapa Ambasades Amerikane, me nje siperfaqe neto prej 70m2.

Organizimi i brendshem: 2 dhoma gjumi,  kuzhine & ambient ndenje, 1 tualet, dhe korridor.

Totalisht INVESTIM I RI, i mobiluar me nje interior te thjeshte, me sistem ndricimi dhe tavan te varur ne ambientin e ndenjes dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Apartamenti ndodhet ne rruge kryesore, ne nje zone shume te aksesueshme, cila te ofron nje larmishmeri sherbimesh perreth si: markete, supermarkete, institucione arsimore, qendra shendetesore, furre buke, bar-restorante etj qe e bejne jetesen tuaj teper te lehte dhe komode.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues & tarraca eshte e sapo izoluar.

Orientim Lindje- Perendim

!! MUNDESI SHUME E MIRE INVESTIMI PER QIRA DITORE/ MUJORE PER SHKAK TE VENDNDODHJES STRATEGJIKE!!

 

I pajisur me DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR!

Na kontaktoni per me shume informacione!

 • Adresa Ambasada Amerikane, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Ambasada Amerikane
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on June 20, 2023 at 7:28 pm
 • ID e prones: SSSS-20536
 • Çmimi: €85,000
 • Sipërfaqja e pronës: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla