Shitet Apartament 3+1 Me Verande/ Durres

 • €220,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
E Preferuar Për Blerje Pronë e Re
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €220,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-18552
 • Apartamente, Premium
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 158
 • 2000
 • Viti i Ndërtimit

Përshkrimi

Shitet Apartament 3+1 i mobiluar me nje siperfaqje prej 158 m2 ne qender te Durresit, ne rrugen Aleksander Goga.

Apartamenti organizohet nga 3 dhoma gjumi, ambient ndenjeje dhe gatimi, 1 depo, 1 tualet dhe nje verande prej 30 m2. Ndertesa ne te cilen ndodhet prona, eshte nje objekt 12 kate dhe apartamenti pozicionohet ne katin e 3, me nje pamje relaksuese.

Zona perreth objektit eshte nje zone turistike e historike, teper e aksesueshme dhe e favorshme per zhvillim biznesi. Shume prane apartamentit ndodhen Bashkia dhe Gjykata e Durresit, Pallati i Kultures, supermarkete, bare, restorante si dhe shume biznese te ndryshme qe te ofrojne nje jetese te lehte dhe komode.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me teper informacione, ju lutem na kontaktoni!

 • Adresa Rruga Aleksander Goga
 • Qyteti Durres
 • Zona Qender

Detajet

Updated on July 15, 2022 at 10:52 am
 • ID e prones: SSSS-18552
 • Çmimi: €220,000
 • Sipërfaqja e pronës: 158 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualet: 1
 • Viti i Ndërtimit: 2000
 • Lloji i pronës: Apartamente, Premium
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Pronë e Re

Detaje shtese

 • Verande: 30 m2

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema