SHITET APARTAMENT 2+2 NE BRRYL

 • €110,000
Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Për Blerje Sold
Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • €110,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19225
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 80

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+2 ne rrugen “Hoxha Tahsim” me nje siperfaqje totale prej 80m2.

Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Ambienti i brendshem organizohet ne 2 dhoma gjumi, kuzhine, ambient ndenje, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i pamobiluar per ti dhene mundesine klienteve ta arredojne sipas deshires.

Zona ne te cilen ndodhet prona eshte nje zone familjare me sherbime te ndryshme perreth si markete, dyqane, institucione arsimore dhe shendetesore, lokale te ndryshme etj qe e bejne jetesen tuaj me te thjeshte dhe komode.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Mundesi Negocimi

Na kontaktoni ne +355 69 555 7770 per me shume informacione ose nje vizite ne prone.

 • Adresa Rruga "Hoxha Tahsim"
 • Qyteti Tirana
 • Zona Brryl

Detajet

Updated on January 12, 2023 at 10:11 am
 • ID e prones: SSSS-19225
 • Çmimi: €110,000
 • Sipërfaqja e pronës: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema