SHITET APARTAMENT 2+1 te Ali Demi

 • €72,000
Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Okazion Për Blerje Sold
Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €72,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19161
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 70

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 me nje siperfaqje prej 70m2, ne  zonen e Ali Demit.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje, 1 tualet dhe nje ballkon te mbyllur. Apartamenti eshte i pamobiluar, per ti lene hapesire klienteve ta arredojne sipas deshires. Prona ka pozicionim veri-jug-lindje e cila lejon mjaftueshem hapesire per driten e diellit.

Zona perreth prones eshte nje zone shume e aksesueshme dhe pallati ndodhet pothuajse buze rruges “Ali Demi”.

I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Na kontaktoni per nje vizite ne prone ne +355 69 555 7770.

 • Adresa Rruga "Ali Demi"
 • Qyteti Tirana
 • Zona Ali Demi
 • Shteti Shqiperi

Detajet

Updated on January 12, 2023 at 10:12 am
 • ID e prones: SSSS-19161
 • Çmimi: €72,000
 • Sipërfaqja e pronës: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Okazion, Për Blerje

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet
Klaivi Meçaj
 • Klaivi Meçaj

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klaivi Meçaj
 • Klaivi Meçaj