SHITET APARTAMENT 2+1 TE ISH FUSHA E AVIACIONIT

 • €81,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19381
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 1
 • Garazh
 • 85.01
 • 2024
 • Viti i Ndërtimit

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 ne Garden Turdiu Residence, te ish-Fusha e Aviacionit me nje siperfaqje totale prej 85.01m2 dhe nje siperfaqe neto (banimi) 76.44m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, kuzhine & ambient ndenje, korridor, tualet dhe ballkon i cili mbulon 2 ambiente te apartamentit.

Kompleksi eshte akoma ne faza ndertimi dhe pritet te mbaroje ne 2024. Godinat e ndertesave jane te pajisura me fasade termike kapote ose te ventiluar, sipas kateve te projektit.

Hapesira e perbashket perreth kompleksit do te ofroje parqe dhe kende lojrash per femije, pishine te jashtme, sherbime biznesi etj. Zona perreth kompleksit eshte zhvilluar teper se fundmi e cila ofron perreth institucione arsimore, supermarkete, bare, restorante dhe sherbime te tjera te nga me te ndryshmet.

Ofrohet dhe post parkimi me cmimin 13,000 Euro.

Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 69 555 7770.

Adresa

 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Zona Ish- Fusha e Aviacionit
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on February 6, 2023 at 2:42 pm
 • ID e prones: SSSS-19381
 • Çmimi: €81,000
 • Sipërfaqja e pronës: 85.01 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 1
 • Garazh: 1
 • Viti i Ndërtimit: 2024
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Ne ndertim, Për Blerje

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema