SHITET Apartament 2+1 te Liqeni i Thate

 • €212,000
Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Ndërtim i ri Për Blerje Premium Hot Offer
Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €212,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19143
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 1
 • Garazh
 • 133.1
 • 2022
 • Viti i Ndërtimit

Përshkrimi

Shitet Super Apartament 2 +1  te Liqeni i Thate me nje siperfaqje totale prej 133.01 m2 dhe siperfaqje banimi 115.85m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese te sapo ndertuar. Apartamenti shitet me rifiniturat te brendshme te perfunduara dhe me dysheme te perfunduar sipas kerkesave.

Organizohet ne 2 dhoma gjumi (1 prej te cilave me tualet privat), 2 tualete, kuzhine dhe ambient ndenje, ballkon me nje pamje relaksuese, dhe 1 dhome depo.

Ballkoni karakterizohet nga nje pamje relaksuese nga pjesa e Liqenit. Zona perreth apartamentit eshte nje zone shume e sigurte, familjare dhe shume lehte e aksesueshme per ne qendren e Tiranes  si dhe jashte saj. Zona perkatese po zhvillohet me ritme shume te shpejta, me investime dhe aktivitete te reja, per arsye te qetesise dhe komoditetit qe te ofron.

Parkim i Siguruar kundrejt Pageses.

MUNDESI NEGOCIMI !!!

Nxitoni te na kontaktoni ne +355 69 555 7770 !!!

 • Adresa Rruga "Liqeni i Thate"
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Zona Liqeni i Thate
 • Shteti Shqiperi

Detajet

Updated on February 28, 2023 at 3:38 pm
 • ID e prones: SSSS-19143
 • Çmimi: €212,000
 • Sipërfaqja e pronës: 133.1 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 2
 • Garazh: 1
 • Viti i Ndërtimit: 2022
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Ndërtim i ri, Për Blerje, Premium

Planet e dyshemesë

image

Description:

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema